Om Boolag.se
Domar och beslut Kontakt

Om Stora Kopparbergs Bergslags AB

En kort beskrivning av företagets verksamhet.

Stora Kopparbergs Bergslags AB är ett aktiebolag som grundades år 1915 och är verksamt inom "Tillverkning av färg, lack, tryckfärg m.m.". Företaget har sitt säte i Falun. Under 2024 uppgick omsättningen till 84,29 Mkr, i nivå med föregående år. Under 2024 försämrades vinstmarginalen med 61%.

Årsredovisningar med AI-analys

Ladda ner årsredovisningar och få en AI-sammanfattning av den senaste.

AI-analys av den senaste årsredovisningen

AI-analysen skapas.
Boolag.se tar inte ansvar för några felaktigheter i AI-analysen.

Bolagsöversikt

Följ företagets ekonomiska utveckling över tid.

Koncern

Säkerhetsrapport

Förekomst i rättsliga sammanhang
Nedan presenteras resultatet för Stora Kopparbergs Bergslags AB och dess befattningshavare.
Träffar hittades i rättsliga mål
Vi har identifierat att företaget eller dess befattningshavare förekommer i rättsliga sammanhang.
* I rapporten får du detaljerade sammanfattningar av de mål som påträffats, relevanta fakta och källhänvisningar. Vid tvistemål visas information om både kärande och svarande part. Originalhandlingar levereras endast vid tvistemål.
Beställ fullständig säkerhetsrapport
Välj tillägg för att få en komplett bild av bolaget:
* När du genomför köpet av kreditupplysning godkänner du Creditsafes villkor för kreditupplysningstjänster. För att se kreditupplysning måste du vara inloggad och verifierad med BankID.
Köp både Säkerhetsrapport och Kreditupplysning för 249kr (ordinariepris 308kr).
Kolla nu direkt
Säker betalning med Klarna eller Swish.
189 kr

Riskanalys

En samlad analys av företagets viktigaste riskindikatorer.

Denna riskanalys visar bolagsparametrar där du bör vara extra uppmärksam och genomföra en manuell bedömning. Verktyget är inte avsett att användas som ett automatiserat beslutsstöd. Sammanfattande poäng visas endast i informationssyfte. Gör alltid en manuell kontroll innan beslut fattas.

Sammanfattning
Varningssignaler finns
Granska röda punkter manuellt innan du går vidare.
15
Godkända
Kontroller utan tydlig riskindikation
3
Observera
Avvikelser som bör följas upp
6
Varningar
Tydliga riskindikationer
1
Betalning krävs
Låsta kontroller i analysen
25 kontroller sammanfattade

Identitet och registrering

Konkurs eller likvidation
Ingen aktiv konkurs eller likvidation.
F-skattestatus
F-skatt är aktiv.

Juridik och regelefterlevnad

Juridisk kontroll
Bolaget eller relaterade personer förekommer i rättsliga beslut.

Skulder

Andel kortfristiga externa skulder
Mycket hög andel kortfristiga externa skulder. Justerad andel = 0.703. Ojusterad andel = 0.703.
Kassa/kortfristig skuld
Kassan är otillräcklig för kortfristiga skulder. Kassa/kortfristig skuld = 0.00.
Nettoskuld/EBITDA
Nettoskuld/EBITDA är låg. Nettoskuld/EBITDA = -0.76.
Skuldsättningsgrad
Skuldsättningsgraden är låg. Skuldsättningsgrad = 0.23.
Skuldsaldo hos Kronofogden
Köp kreditupplysning för att se resultat.

Finansiell hälsa

Altman Z-score
Altman Z-score indikerar hög konkursrisk. Z-score = 0.83.
Nettomarginal
Nettomarginalen är mycket svag. Nettomarginal = -16.31%.
Rörelsemarginal
Rörelsemarginalen är mycket svag. Rörelsemarginal = -39.00%.
Ökning av kundfordringar
Kundfordringar växer betydligt snabbare än omsättningen.
Justerad soliditet
Justerad soliditet är under önskat intervall. Justerad soliditet = 23.29%.
Negativt kassaflöde
Operativt kassaflöde är negativt senaste året.
Balanslikviditet
Balanslikviditeten är god. Balanslikviditet = 21.97.
DSO (kundfordringsdagar)
DSO är på en god nivå. DSO = 8.99 dagar.
Kassalikviditet
Kassalikviditeten är god. Kassalikviditet = 19.89.
Lageruppbyggnad
Lagernivåerna är stabila.
Lönsamhetstrend
Resultatnivån är stabil eller förbättras.
Minskning av eget kapital
Eget kapital är stabilt eller ökar. Förändring = -12.14%.
Negativt rörelsekapital
Rörelsekapitalet är positivt.
!
Omsättningskoncentration
Underlag för omsättningskoncentration saknas.
!
Räntetäckningsgrad
Underlag för räntetäckningsgrad saknas.

Nätverk och ägande

Molvaktexponering
Nyckelpersoners bolagsengagemang är normalt.
Näringsförbud för nyckelpersoner
Inga aktiva näringsförbud bland nyckelpersoner.
Adresskluster
Regeln hoppar över bolag med resultat eller omsättning över 10 Mkr.
!
Konkursklusterexponering
Regeln kunde inte utvärderas.

Verksamhet och kontaktuppgifter

Saknade kontaktuppgifter
Kontaktuppgifter finns.

Befattningshavare (6)

Personer med styrelseuppdrag och andra roller i företaget.

Firmatecknare

Personer som har rätt att företräda företaget.

Firman tecknas av styrelsen Firman tecknas var för sig av Jansson, Lars Martin Wallenius, CathrineFirman tecknas två i förening av ledamöterna

Varumärken

Registrerade varumärken kopplade till företaget.

FALU RÖDFÄRG

Registreringsnummer:
627340
Ansökningsdatum:
2023-06-21
Registreringsdatum:
2023-10-24
Reg. utgång:
2033-06-21
Typ:
Ordmärke

Falu röd-färg

Registreringsnummer:
302482
Ansökningsdatum:
1994-03-30
Registreringsdatum:
1995-06-02
Reg. utgång:
2025-06-02
Typ:
Figurmärke

RÖDFÄRGSPRISET

Registreringsnummer:
379610
Ansökningsdatum:
2005-11-23
Registreringsdatum:
2006-03-24
Reg. utgång:
2036-03-24
Typ:
Ordmärke

Falu röd- färg

Registreringsnummer:
138350
Ansökningsdatum:
1971-09-06
Registreringsdatum:
1972-02-18
Reg. utgång:
2032-02-18
Typ:
Figurmärke

FALU RÖDFÄRG

Registreringsnummer:
159380
Ansökningsdatum:
1976-07-16
Registreringsdatum:
1977-05-13
Reg. utgång:
2027-05-13
Typ:
Ordmärke

FALU OCKRA

Registreringsnummer:
333438
Ansökningsdatum:
1995-10-12
Registreringsdatum:
1999-10-15
Reg. utgång:
2009-10-15
Typ:
Figurmärke

FALU SVART

Registreringsnummer:
333439
Ansökningsdatum:
1995-10-12
Registreringsdatum:
1999-10-15
Reg. utgång:
2029-10-15
Typ:
Figurmärke

FALU TERRA

Registreringsnummer:
333440
Ansökningsdatum:
1995-10-12
Registreringsdatum:
1999-10-15
Reg. utgång:
2009-10-15
Typ:
Figurmärke

FALU LJUS

Registreringsnummer:
333441
Ansökningsdatum:
1995-10-12
Registreringsdatum:
1999-10-15
Reg. utgång:
2029-10-15
Typ:
Figurmärke

FALU RÖD PLANTSKYDD

Registreringsnummer:
328661
Ansökningsdatum:
1996-11-18
Registreringsdatum:
1998-10-30
Reg. utgång:
2008-10-30
Typ:
Ordmärke

FALU RÖDFÄRG

Registreringsnummer:
538398
Ansökningsdatum:
2017-01-12
Registreringsdatum:
2017-03-13
Reg. utgång:
2027-03-13
Typ:
Ordmärke

Falusåpa

Registreringsnummer:
641097
Ansökningsdatum:
2026-03-05
Registreringsdatum:
2026-04-14
Reg. utgång:
2036-03-05
Typ:
Ordmärke
Källa: Patent- och registreringsverket

Koncernstruktur

Översikt över moderbolag, dotterbolag och koncernrelationer.

Stora Kopparbergs Bergslags AB ingår i en koncern med totalt 21 bolag. Moderbolaget är Stora Enso AB.
Stora Kopparbergs Bergslags AB har 0 dotterbolag.
OMSÄTTNING
ANSTÄLLDA
SÄKERHETSRAPPORT
RISKANALYS
14 702 Mkr
1301
OMSÄTTNING
ANSTÄLLDA
SÄKERHETSRAPPORT
RISKANALYS
0 kr
0
OMSÄTTNING
ANSTÄLLDA
SÄKERHETSRAPPORT
RISKANALYS
16,45 Mkr
20
OMSÄTTNING
ANSTÄLLDA
SÄKERHETSRAPPORT
RISKANALYS
0 kr
0
OMSÄTTNING
ANSTÄLLDA
SÄKERHETSRAPPORT
RISKANALYS
0 kr
0
OMSÄTTNING
ANSTÄLLDA
SÄKERHETSRAPPORT
RISKANALYS
0 kr
0
OMSÄTTNING
ANSTÄLLDA
SÄKERHETSRAPPORT
RISKANALYS
0 kr
0
OMSÄTTNING
ANSTÄLLDA
SÄKERHETSRAPPORT
RISKANALYS
0 kr
0
OMSÄTTNING
ANSTÄLLDA
SÄKERHETSRAPPORT
RISKANALYS
0 kr
42
OMSÄTTNING
ANSTÄLLDA
SÄKERHETSRAPPORT
RISKANALYS
4 055,52 Mkr
443
OMSÄTTNING
ANSTÄLLDA
SÄKERHETSRAPPORT
RISKANALYS
11,02 Mkr
5
OMSÄTTNING
ANSTÄLLDA
SÄKERHETSRAPPORT
RISKANALYS
907,57 Mkr
277
OMSÄTTNING
ANSTÄLLDA
SÄKERHETSRAPPORT
RISKANALYS
1 947,00 Mkr
429
OMSÄTTNING
ANSTÄLLDA
SÄKERHETSRAPPORT
RISKANALYS
13 742 Mkr
648
OMSÄTTNING
ANSTÄLLDA
SÄKERHETSRAPPORT
RISKANALYS
0 kr
0
OMSÄTTNING
ANSTÄLLDA
SÄKERHETSRAPPORT
RISKANALYS
5 272,60 Mkr
122
OMSÄTTNING
ANSTÄLLDA
SÄKERHETSRAPPORT
RISKANALYS
198,24 Mkr
18
OMSÄTTNING
ANSTÄLLDA
SÄKERHETSRAPPORT
RISKANALYS
2 303 Mkr
0
OMSÄTTNING
ANSTÄLLDA
SÄKERHETSRAPPORT
RISKANALYS
2 234,35 Mkr
384
OMSÄTTNING
ANSTÄLLDA
SÄKERHETSRAPPORT
RISKANALYS
0 kr
0
OMSÄTTNING
ANSTÄLLDA
SÄKERHETSRAPPORT
RISKANALYS
84,29 Mkr
0

Bolagets redovisning

Ekonomisk information från företagets årsredovisningar.

Visar 2024, 2023, 2022
Nettoresultat
Nettoresultat efter att alla intäkter, kostnader, räntekostnader och skatter har beaktats.
2024
−13,7 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2023
42,08 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2022
25,02 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
Rörelseresultat (EBIT)
Rörelseresultat före räntor och skatt visar hur mycket företaget tjänar på kärnverksamheten före finansieringskostnader och skatt.
2024
−32,6 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2023
17,60 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2022
27,10 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
EBITDA
EBITDA står för resultat före räntor, skatter, avskrivningar och amorteringar. Det visar vinst från den löpande verksamheten innan dessa poster.
2024
−30,2 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2023
45,31 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2022
31,36 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
Omsättning
Total omsättning är de pengar företaget tjänar på att sälja varor eller tjänster under perioden.
2024
84,29 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
79,33 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2022
78,94 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Ränteintäkter
Intäkter som tjänas in från räntebärande tillgångar som lån, obligationer eller insättningar.
2024
8,02 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
7,87 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2022
4,62 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
Omsättning per anställd
Omsättning per anställd är ett produktivitetsmått som beräknas genom att dela omsättningen med genomsnittligt antal anställda.
2024
- . Trend saknas
2023
- . Trend saknas
2022
- . Trend saknas
Bruttoresultat per anställd
Bruttoresultat dividerat med genomsnittligt antal anställda.
2024
- . Trend saknas
2023
- . Trend saknas
2022
- . Trend saknas
Personalkostnad per anställd
Totala personalkostnader dividerat med genomsnittligt antal anställda.
2024
- . Trend saknas
2023
- . Trend saknas
2022
- . Trend saknas
Genomsnittligt antal anställda
Genomsnittligt antal anställda under perioden, beräknat som snittet mellan början och slutet av perioden.
2024
- . Trend saknas
2023
- . Trend saknas
2022
- . Trend saknas
Övriga intäkter
Övriga rörelseintäkter som inte ingår i huvudverksamheten, till exempel vinster vid försäljning av tillgångar eller andra sidoinkomster.
2024
403 Tkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
312 Tkr . Minskat jämfört med föregående år
2022
316 Tkr . Minskat jämfört med föregående år
Bruttoresultat
Bruttoresultat är skillnaden mellan omsättning och de direkta kostnaderna för sålda varor och tjänster.
2024
- . Trend saknas
2023
- . Trend saknas
2022
- . Trend saknas
Nettoresultat per anställd
Nettoresultat per anställd visar hur mycket vinst varje anställd genererar för företaget.
2024
- . Trend saknas
2023
- . Trend saknas
2022
- . Trend saknas
Resultat från ordinarie verksamhet
Resultat från den löpande verksamheten exklusive extraordinära eller engångsposter.
2024
−24,6 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2023
25,47 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2022
31,71 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
Totala rörelseintäkter
Totala intäkter från företagets samtliga rörelseaktiviteter.
2024
84,69 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
79,64 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2022
79,26 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Redovisningsvärden per år för vald kategori
Nyckeltal Trend 2024 2023 2022
Nettoresultat
−13,7 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 42,08 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 25,02 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
Rörelseresultat (EBIT)
−32,6 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 17,60 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 27,10 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
EBITDA
−30,2 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 45,31 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 31,36 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
Omsättning
84,29 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 79,33 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 78,94 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Ränteintäkter
8,02 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 7,87 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 4,62 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
Omsättning per anställd
- . Trend saknas - . Trend saknas - . Trend saknas
Bruttoresultat per anställd
- . Trend saknas - . Trend saknas - . Trend saknas
Personalkostnad per anställd
- . Trend saknas - . Trend saknas - . Trend saknas
Genomsnittligt antal anställda
- . Trend saknas - . Trend saknas - . Trend saknas
Övriga intäkter
403 Tkr . Ökat jämfört med föregående år 312 Tkr . Minskat jämfört med föregående år 316 Tkr . Minskat jämfört med föregående år
Bruttoresultat
- . Trend saknas - . Trend saknas - . Trend saknas
Nettoresultat per anställd
- . Trend saknas - . Trend saknas - . Trend saknas
Resultat från ordinarie verksamhet
−24,6 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 25,47 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 31,71 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
Totala rörelseintäkter
84,69 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 79,64 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 79,26 Mkr . Minskat jämfört med föregående år

Bolagets redovisning (Koncern)

Ekonomisk information för koncernen.

Visar 2024, 2023, 2022
Nettoresultat
Nettoresultat efter att alla intäkter, kostnader, räntekostnader och skatter har beaktats.
2024
−13,7 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2023
42,08 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2022
25,02 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
Rörelseresultat (EBIT)
Rörelseresultat före räntor och skatt visar hur mycket företaget tjänar på kärnverksamheten före finansieringskostnader och skatt.
2024
−32,6 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2023
17,60 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2022
27,10 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
EBITDA
EBITDA står för resultat före räntor, skatter, avskrivningar och amorteringar. Det visar vinst från den löpande verksamheten innan dessa poster.
2024
−30,2 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2023
45,31 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2022
31,36 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
Omsättning
Total omsättning är de pengar företaget tjänar på att sälja varor eller tjänster under perioden.
2024
84,29 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
79,33 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2022
78,94 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Ränteintäkter
Intäkter som tjänas in från räntebärande tillgångar som lån, obligationer eller insättningar.
2024
8,02 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
7,87 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2022
4,62 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
Omsättning per anställd
Omsättning per anställd är ett produktivitetsmått som beräknas genom att dela omsättningen med genomsnittligt antal anställda.
2024
- . Trend saknas
2023
- . Trend saknas
2022
- . Trend saknas
Bruttoresultat per anställd
Bruttoresultat dividerat med genomsnittligt antal anställda.
2024
- . Trend saknas
2023
- . Trend saknas
2022
- . Trend saknas
Personalkostnad per anställd
Totala personalkostnader dividerat med genomsnittligt antal anställda.
2024
- . Trend saknas
2023
- . Trend saknas
2022
- . Trend saknas
Genomsnittligt antal anställda
Genomsnittligt antal anställda under perioden, beräknat som snittet mellan början och slutet av perioden.
2024
- . Trend saknas
2023
- . Trend saknas
2022
- . Trend saknas
Övriga intäkter
Övriga rörelseintäkter som inte ingår i huvudverksamheten, till exempel vinster vid försäljning av tillgångar eller andra sidoinkomster.
2024
403 Tkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
312 Tkr . Minskat jämfört med föregående år
2022
316 Tkr . Minskat jämfört med föregående år
Bruttoresultat
Bruttoresultat är skillnaden mellan omsättning och de direkta kostnaderna för sålda varor och tjänster.
2024
- . Trend saknas
2023
- . Trend saknas
2022
- . Trend saknas
Nettoresultat per anställd
Nettoresultat per anställd visar hur mycket vinst varje anställd genererar för företaget.
2024
- . Trend saknas
2023
- . Trend saknas
2022
- . Trend saknas
Resultat från ordinarie verksamhet
Resultat från den löpande verksamheten exklusive extraordinära eller engångsposter.
2024
−24,6 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2023
25,47 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2022
31,71 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
Totala rörelseintäkter
Totala intäkter från företagets samtliga rörelseaktiviteter.
2024
84,69 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
79,64 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2022
79,26 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Redovisningsvärden per år för vald kategori
Nyckeltal Trend 2024 2023 2022
Nettoresultat
−13,7 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 42,08 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 25,02 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
Rörelseresultat (EBIT)
−32,6 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 17,60 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 27,10 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
EBITDA
−30,2 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 45,31 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 31,36 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
Omsättning
84,29 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 79,33 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 78,94 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Ränteintäkter
8,02 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 7,87 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 4,62 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
Omsättning per anställd
- . Trend saknas - . Trend saknas - . Trend saknas
Bruttoresultat per anställd
- . Trend saknas - . Trend saknas - . Trend saknas
Personalkostnad per anställd
- . Trend saknas - . Trend saknas - . Trend saknas
Genomsnittligt antal anställda
- . Trend saknas - . Trend saknas - . Trend saknas
Övriga intäkter
403 Tkr . Ökat jämfört med föregående år 312 Tkr . Minskat jämfört med föregående år 316 Tkr . Minskat jämfört med föregående år
Bruttoresultat
- . Trend saknas - . Trend saknas - . Trend saknas
Nettoresultat per anställd
- . Trend saknas - . Trend saknas - . Trend saknas
Resultat från ordinarie verksamhet
−24,6 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 25,47 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 31,71 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
Totala rörelseintäkter
84,69 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 79,64 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 79,26 Mkr . Minskat jämfört med föregående år

Bolagshändelser

Händelser och förändringar i företagets registrerade uppgifter.

Organisationens adress rättad
2025-05-20
Organisationens adress har rättats
Årsresultatet ändrat
2025-05-20
Årsresultatet för perioden har ändrats.
Period: 2024-12-01
Varaktighet: 12
Värde: -13745
Omsättning ändras
2025-05-20
Omsättningsvärdet för perioden har ändrats
Period: 2024-12-01
Varaktighet: 12
Värde: 84286
Balansräkning ändrad
2025-05-20
Balansräkningens totala värde för perioden har ändrats.
Period: 2024-01-01 - 2025-01-01
Värde: 436859
Gammalt värde: N/A
Vinsten ändrad
2025-05-20
Vinsten för perioden har ändrats
Period: 2024-01-01 - 2025-01-01
Värde: -24557
Gammalt värde: N/A
Vinsten ändrad
2024-06-18
Vinsten för perioden har ändrats
Period: 2023-01-01 - 2024-01-01
Värde: 25471
Gammalt värde: N/A
Balansräkning ändrad
2024-06-18
Balansräkningens totala värde för perioden har ändrats.
Period: 2023-01-01 - 2024-01-01
Värde: 427211
Gammalt värde: N/A
Styrelsemedlem borttagen
2024-06-11
En medlem har tagits bort från organisationens styrelse
Namn: Lagerström, Bo Curt Elof
Personnummer: 19660923-****
Roller: Civilrevisor
Giltig från: 2022-05-23
Ny styrelsemedlem
2024-06-11
En ny medlem har lagts till i organisationens styrelse
Namn: Corneliusson, Linda Henrietta
Personnummer: 19740921-****
Roller: Civilrevisor
Giltig från: 2024-06-05
Organisationens adress rättad
2024-06-11
Organisationens adress har rättats
Omsättning ändras
2024-06-11
Omsättningsvärdet för perioden har ändrats
Period: 2023-12-01
Varaktighet: 12
Värde: 79330
Årsresultatet ändrat
2024-06-11
Årsresultatet för perioden har ändrats.
Period: 2023-12-01
Varaktighet: 12
Värde: 42075
Vinsten ändrad
2023-10-24
Vinsten för perioden har ändrats
Period: 2022-01-01 - 2023-01-01
Värde: 31709
Gammalt värde: N/A
Balansräkning ändrad
2023-10-24
Balansräkningens totala värde för perioden har ändrats.
Period: 2022-01-01 - 2023-01-01
Värde: 467265
Gammalt värde: N/A
Omsättning ändras
2023-07-25
Omsättningsvärdet för perioden har ändrats
Period: 2022-12-01
Varaktighet: 12
Värde: 78943
Årsresultatet ändrat
2023-07-25
Årsresultatet för perioden har ändrats.
Period: 2022-12-01
Varaktighet: 12
Värde: 25024