Om Boolag.se
Domar och beslut Kontakt

Om Linnas Holding AB

En kort beskrivning av företagets verksamhet.

Linnas Holding AB är ett aktiebolag. Företaget grundades år 1994 och har verksamhet inom "konsultverksamhet avseende företags organisation". Företaget har sitt säte i Alfta. Under 2025 uppgick omsättningen till 88,14 Mkr, en minskning med 128,44 Mkr jämfört med föregående år. Linnas Holding AB redovisade en vinstmarginal på 13% och ett resultat efter finansiella poster på 11,88 Mkr. Linnas Holding AB hade i genomsnitt 2 anställda under året. Under 2025 ökade antalet anställda med 100% jämfört med föregående år. Den genomsnittliga åldern i styrelsen är 43 år.

Årsredovisningar med AI-analys

Ladda ner årsredovisningar och få en AI-sammanfattning av den senaste.

AI-analys av den senaste årsredovisningen

AI-analysen skapas.
Boolag.se tar inte ansvar för några felaktigheter i AI-analysen.

Bolagsöversikt

Följ företagets ekonomiska utveckling över tid.

Laddar diagram
Välj en rad i tabellen för att ändra diagrammet.

Koncern

Laddar diagram
Välj en rad i tabellen för att ändra diagrammet.

Säkerhetsrapport

Förekomst i rättsliga sammanhang
Nedan presenteras resultatet för Linnas Holding AB och dess befattningshavare.
Inga träffar hittades i rättsliga mål
Företaget och befattningshavare förekommer inte i rättsliga mål.
Säkerhetsrapporten visar inga träffar som kräver fördjupad granskning just nu. För en komplett riskbedömning kan du även beställa en Kreditupplysning för att se aktuell skuldbild, betalningsanmärkningar och kreditvärdighet.
Kolla nu direkt
Säker betalning med Klarna eller Swish.
119 kr

Riskanalys

En samlad analys av företagets viktigaste riskindikatorer.

Denna riskanalys visar bolagsparametrar där du bör vara extra uppmärksam och genomföra en manuell bedömning. Verktyget är inte avsett att användas som ett automatiserat beslutsstöd. Sammanfattande poäng visas endast i informationssyfte. Gör alltid en manuell kontroll innan beslut fattas.

Sammanfattning
Varningssignaler finns
Granska röda punkter manuellt innan du går vidare.
21
Godkända
Kontroller utan tydlig riskindikation
1
Observera
Avvikelser som bör följas upp
2
Varningar
Tydliga riskindikationer
1
Betalning krävs
Låsta kontroller i analysen
25 kontroller sammanfattade

Identitet och registrering

F-skattestatus
F-skatt saknas eller är inaktiv.
Konkurs eller likvidation
Ingen aktiv konkurs eller likvidation.

Juridik och regelefterlevnad

Juridisk kontroll
Bolaget eller relaterade personer förekommer inte i rättsliga beslut.

Skulder

Andel kortfristiga externa skulder
Mycket hög andel kortfristiga externa skulder. Justerad andel = 1.000. Ojusterad andel = 1.000.
Kassa/kortfristig skuld
Kassan täcker kortfristiga skulder. Kassa/kortfristig skuld = 75.79.
Nettoskuld/EBITDA
Nettoskuld/EBITDA är låg. Nettoskuld/EBITDA = -24.17.
Skuldsättningsgrad
Skuldsättningsgraden är låg. Skuldsättningsgrad = 0.00.
Skuldsaldo hos Kronofogden
Köp kreditupplysning för att se resultat.

Finansiell hälsa

Lageruppbyggnad
Lagret växer samtidigt som försäljningen minskar.
Justerad soliditet
Justerad soliditet är god. Justerad soliditet = 99.41%.
Altman Z-score
Altman Z-score indikerar låg konkursrisk. Z-score = 41.58.
Balanslikviditet
Balanslikviditeten är god. Balanslikviditet = 186.62.
DSO (kundfordringsdagar)
DSO är på en god nivå. DSO = 0.00 dagar.
Kassalikviditet
Kassalikviditeten är god. Kassalikviditet = 76.89.
Lönsamhetstrend
Resultatnivån är stabil eller förbättras.
Minskning av eget kapital
Eget kapital är stabilt eller ökar. Förändring = -11.00%.
Negativt kassaflöde
Operativt kassaflöde är positivt.
Negativt rörelsekapital
Rörelsekapitalet är positivt.
Nettomarginal
Nettomarginalen är god. Nettomarginal = 10.64%.
Rörelsemarginal
Rörelsemarginalen är god. Rörelsemarginal = 4.00%.
Ökning av kundfordringar
Kundfordringar följer omsättningstakten.
!
Omsättningskoncentration
Underlag för omsättningskoncentration saknas.
!
Räntetäckningsgrad
Underlag för räntetäckningsgrad saknas.

Nätverk och ägande

Målvaktexponering
Nyckelpersoners bolagsengagemang är normalt.
Näringsförbud för nyckelpersoner
Inga aktiva näringsförbud bland nyckelpersoner.
Adresskluster
Regeln hoppar över bolag med resultat eller omsättning över 10 Mkr.
!
Konkursklusterexponering
Regeln kunde inte utvärderas.

Verksamhet och kontaktuppgifter

Saknade kontaktuppgifter
Kontaktuppgifter finns.

Rykte och externa signaler

!
Domänens tillgänglighet
Domän saknas för validering.
!
SSL på domänen
Domän saknas för validering.

Verklig huvudman

Personer som ytterst äger eller kontrollerar företaget.

Lars Jonas Henrik Linngård (46 år)
Genom
Person
Bosatt
SE
Andel
100% - 100%

Befattningshavare (3)

Personer med styrelseuppdrag och andra roller i företaget.

Firmatecknare

Personer som har rätt att företräda företaget.

Firman tecknas av styrelsen

Varumärken

Registrerade varumärken kopplade till företaget.

Nordanå Skog

Registreringsnummer:
629467
Ansökningsdatum:
2023-12-08
Registreringsdatum:
2024-02-26
Reg. utgång:
2033-12-08
Typ:
Ordmärke
Källa: Patent- och registreringsverket

Koncernstruktur

Översikt över moderbolag, dotterbolag och koncernrelationer.

Linnas Holding AB ingår i en koncern med totalt 2 bolag. Linnas Holding AB har 1 dotterbolag.
OMSÄTTNING
ANSTÄLLDA
SÄKERHETSRAPPORT
RISKANALYS
88,14 Mkr
2
OMSÄTTNING
ANSTÄLLDA
SÄKERHETSRAPPORT
RISKANALYS
35,20 Mkr
0

Bolagets redovisning

Ekonomisk information från företagets årsredovisningar.

Visar 2025, 2024, 2023
Årets resultat
Årets resultat efter att samtliga intäkter, kostnader, bokslutsdispositioner och skatter har beaktats.
2025
9,38 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2024
18,02 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
15,24 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Rörelseresultat (EBIT)
Rörelseresultat före räntor och skatt visar hur mycket företaget tjänar på kärnverksamheten före finansieringskostnader och skatt.
2025
3,63 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2024
15,12 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
−32 Tkr . Ökat jämfört med föregående år
EBITDA
EBITDA står för resultat före räntor, skatter, avskrivningar och amorteringar. Det visar vinst från den löpande verksamheten innan dessa poster.
2025
3,94 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2024
21,41 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
−32 Tkr . Ökat jämfört med föregående år
Omsättning
Total omsättning är de pengar företaget tjänar på att sälja varor eller tjänster under perioden.
2025
88,14 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2024
216,57 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
0 kr . Oförändrat jämfört med föregående år
Ränteintäkter
Intäkter som tjänas in från räntebärande tillgångar som lån, obligationer eller insättningar.
2025
8,26 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2024
6,62 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2023
15 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Omsättning per anställd
Omsättning per anställd är ett produktivitetsmått som beräknas genom att dela omsättningen med genomsnittligt antal anställda.
2025
44,07 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2024
216,57 Mkr . Trend saknas
2023
Saknas . Trend saknas
Bruttoresultat per anställd
Bruttoresultat dividerat med genomsnittligt antal anställda.
2025
Saknas . Trend saknas
2024
42,53 Mkr . Trend saknas
2023
Saknas . Trend saknas
Personalkostnad per anställd
Totala personalkostnader dividerat med genomsnittligt antal anställda.
2025
Saknas . Trend saknas
2024
14,97 Mkr . Trend saknas
2023
Saknas . Trend saknas
Genomsnittligt antal anställda
Genomsnittligt antal anställda under perioden, beräknat som snittet mellan början och slutet av perioden.
2025
2 . Ökat jämfört med föregående år
2024
1 . Trend saknas
2023
Saknas . Trend saknas
Övriga intäkter
Övriga rörelseintäkter som inte ingår i huvudverksamheten, till exempel vinster vid försäljning av tillgångar eller andra sidoinkomster.
2025
0 kr . Ökat jämfört med föregående år
2024
−7,5 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2023
0 kr . Oförändrat jämfört med föregående år
Bruttoresultat
Bruttoresultat är skillnaden mellan omsättning och de direkta kostnaderna för sålda varor och tjänster.
2025
Saknas . Trend saknas
2024
42,53 Mkr . Trend saknas
2023
Saknas . Trend saknas
Nettoresultat per anställd
Nettoresultat per anställd visar hur mycket vinst varje anställd genererar för företaget.
2025
4,69 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2024
18,02 Mkr . Trend saknas
2023
Saknas . Trend saknas
Resultat efter finansiella poster
Rörelseresultat inklusive finansiella intäkter och kostnader, men före bokslutsdispositioner och skatt.
2025
11,88 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2024
18,73 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
14,97 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Totala rörelseintäkter
Totala intäkter från företagets samtliga rörelseaktiviteter.
2025
88,14 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2024
209,09 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
0 kr . Oförändrat jämfört med föregående år
Redovisningsvärden per år för vald kategori
Nyckeltal Trend 2025 2024 2023
Årets resultat
9,38 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 18,02 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 15,24 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Rörelseresultat (EBIT)
3,63 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 15,12 Mkr . Ökat jämfört med föregående år −32 Tkr . Ökat jämfört med föregående år
EBITDA
3,94 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 21,41 Mkr . Ökat jämfört med föregående år −32 Tkr . Ökat jämfört med föregående år
Omsättning
88,14 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 216,57 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 0 kr . Oförändrat jämfört med föregående år
Ränteintäkter
8,26 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 6,62 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 15 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Omsättning per anställd
44,07 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 216,57 Mkr . Trend saknas Saknas . Trend saknas
Bruttoresultat per anställd
Saknas . Trend saknas 42,53 Mkr . Trend saknas Saknas . Trend saknas
Personalkostnad per anställd
Saknas . Trend saknas 14,97 Mkr . Trend saknas Saknas . Trend saknas
Genomsnittligt antal anställda
2 . Ökat jämfört med föregående år 1 . Trend saknas Saknas . Trend saknas
Övriga intäkter
0 kr . Ökat jämfört med föregående år −7,5 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 0 kr . Oförändrat jämfört med föregående år
Bruttoresultat
Saknas . Trend saknas 42,53 Mkr . Trend saknas Saknas . Trend saknas
Nettoresultat per anställd
4,69 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 18,02 Mkr . Trend saknas Saknas . Trend saknas
Resultat efter finansiella poster
11,88 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 18,73 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 14,97 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Totala rörelseintäkter
88,14 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 209,09 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 0 kr . Oförändrat jämfört med föregående år
Källa: baserat på företagets årsredovisning. Redovisningsperiod: – . Uppdaterad på Boolag: .

Bolagets redovisning (Koncern)

Ekonomisk information för koncernen.

Visar 2025, 2024, 2023
Årets resultat
Årets resultat efter att samtliga intäkter, kostnader, bokslutsdispositioner och skatter har beaktats.
2025
9,38 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2024
18,02 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
15,24 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Rörelseresultat (EBIT)
Rörelseresultat före räntor och skatt visar hur mycket företaget tjänar på kärnverksamheten före finansieringskostnader och skatt.
2025
3,63 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2024
15,12 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
−32 Tkr . Ökat jämfört med föregående år
EBITDA
EBITDA står för resultat före räntor, skatter, avskrivningar och amorteringar. Det visar vinst från den löpande verksamheten innan dessa poster.
2025
3,94 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2024
21,41 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
−32 Tkr . Ökat jämfört med föregående år
Omsättning
Total omsättning är de pengar företaget tjänar på att sälja varor eller tjänster under perioden.
2025
88,14 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2024
216,57 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
0 kr . Oförändrat jämfört med föregående år
Ränteintäkter
Intäkter som tjänas in från räntebärande tillgångar som lån, obligationer eller insättningar.
2025
8,26 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2024
6,62 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2023
15 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Omsättning per anställd
Omsättning per anställd är ett produktivitetsmått som beräknas genom att dela omsättningen med genomsnittligt antal anställda.
2025
44,07 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2024
216,57 Mkr . Trend saknas
2023
Saknas . Trend saknas
Bruttoresultat per anställd
Bruttoresultat dividerat med genomsnittligt antal anställda.
2025
Saknas . Trend saknas
2024
42,53 Mkr . Trend saknas
2023
Saknas . Trend saknas
Personalkostnad per anställd
Totala personalkostnader dividerat med genomsnittligt antal anställda.
2025
Saknas . Trend saknas
2024
14,97 Mkr . Trend saknas
2023
Saknas . Trend saknas
Genomsnittligt antal anställda
Genomsnittligt antal anställda under perioden, beräknat som snittet mellan början och slutet av perioden.
2025
2 . Ökat jämfört med föregående år
2024
1 . Trend saknas
2023
Saknas . Trend saknas
Övriga intäkter
Övriga rörelseintäkter som inte ingår i huvudverksamheten, till exempel vinster vid försäljning av tillgångar eller andra sidoinkomster.
2025
0 kr . Ökat jämfört med föregående år
2024
−7,5 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2023
0 kr . Oförändrat jämfört med föregående år
Bruttoresultat
Bruttoresultat är skillnaden mellan omsättning och de direkta kostnaderna för sålda varor och tjänster.
2025
Saknas . Trend saknas
2024
42,53 Mkr . Trend saknas
2023
Saknas . Trend saknas
Nettoresultat per anställd
Nettoresultat per anställd visar hur mycket vinst varje anställd genererar för företaget.
2025
4,69 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2024
18,02 Mkr . Trend saknas
2023
Saknas . Trend saknas
Resultat efter finansiella poster
Rörelseresultat inklusive finansiella intäkter och kostnader, men före bokslutsdispositioner och skatt.
2025
11,88 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2024
18,73 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
14,97 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Totala rörelseintäkter
Totala intäkter från företagets samtliga rörelseaktiviteter.
2025
88,14 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2024
209,09 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
0 kr . Oförändrat jämfört med föregående år
Redovisningsvärden per år för vald kategori
Nyckeltal Trend 2025 2024 2023
Årets resultat
9,38 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 18,02 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 15,24 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Rörelseresultat (EBIT)
3,63 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 15,12 Mkr . Ökat jämfört med föregående år −32 Tkr . Ökat jämfört med föregående år
EBITDA
3,94 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 21,41 Mkr . Ökat jämfört med föregående år −32 Tkr . Ökat jämfört med föregående år
Omsättning
88,14 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 216,57 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 0 kr . Oförändrat jämfört med föregående år
Ränteintäkter
8,26 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 6,62 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 15 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Omsättning per anställd
44,07 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 216,57 Mkr . Trend saknas Saknas . Trend saknas
Bruttoresultat per anställd
Saknas . Trend saknas 42,53 Mkr . Trend saknas Saknas . Trend saknas
Personalkostnad per anställd
Saknas . Trend saknas 14,97 Mkr . Trend saknas Saknas . Trend saknas
Genomsnittligt antal anställda
2 . Ökat jämfört med föregående år 1 . Trend saknas Saknas . Trend saknas
Övriga intäkter
0 kr . Ökat jämfört med föregående år −7,5 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 0 kr . Oförändrat jämfört med föregående år
Bruttoresultat
Saknas . Trend saknas 42,53 Mkr . Trend saknas Saknas . Trend saknas
Nettoresultat per anställd
4,69 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 18,02 Mkr . Trend saknas Saknas . Trend saknas
Resultat efter finansiella poster
11,88 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 18,73 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 14,97 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Totala rörelseintäkter
88,14 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 209,09 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 0 kr . Oförändrat jämfört med föregående år
Källa: baserat på företagets årsredovisning. Redovisningsperiod: – . Uppdaterad på Boolag: .

Bolagshändelser

Händelser och förändringar i företagets registrerade uppgifter.

Årsredovisning rättad
2026-09-24
En årsredovisning för organisationen har rättats.
Rapportperiod: 2024-01-01 – 2024-12-31
Årsredovisning rättad
2026-09-24
En årsredovisning för organisationen har rättats.
Rapportperiod: 2024-01-01 – 2024-12-31
Årsredovisning rättad
2026-09-24
En årsredovisning för organisationen har rättats.
Rapportperiod: 2025-01-01 – 2025-12-31
Årsredovisning rättad
2026-09-24
En årsredovisning för organisationen har rättats.
Rapportperiod: 2025-01-01 – 2025-12-31
Antal anställda har ändrat
2026-09-09
Det rapporterade antalet anställda för organisationen har ändrats.
Nuvarande uppgift
Antal: Okänt
Min: Okänd
Max: Okänd
Tidigare uppgift
Antal: Okänt
Min: Okänd
Max: Okänd
Primär bransch ändrad
2026-09-02
Organisationens primära bransch har ändrats.
Standard: SNI
Ny huvudbransch
70200
Tidigare huvudbransch
77220
Branschklassificering uppdaterad
2026-09-02
Organisationens branschklassificering har uppdaterats.
Standard: SNI
Nya branscher
77220
Tidigare branscher
Ingen uppgift.
Momsregistrering genomförd
2026-08-27
Organisationen har registrerats för moms.
Status: Momsregistrering aktiverad
Beskrivning: Organisationen är registrerad för moms.
VAT-nummer: SE556493761201
Ändringsdatum: 2026-08-27
Primär bransch ändrad
2026-08-27
Organisationens primära bransch har ändrats.
Standard: SNI
Ny huvudbransch
77220
Tidigare huvudbransch
64994
Antal anställda har ändrat
2026-08-18
Det rapporterade antalet anställda för organisationen har ändrats.
Nuvarande uppgift
Antal: Okänt
Min: Okänd
Max: Okänd
Tidigare uppgift
Antal: Okänt
Min: Okänd
Max: Okänd
Bolagsverkets status ändrad
2026-07-16
Organisationens status hos Bolagsverket har ändrats.
Ny status: Aktiv
Ny statuskod: 0
Tidigare status: Under fusion
Tidigare statuskod: 49
Gäller från: 2026-07-14
Organisationsstatus ändrad
2026-07-16
Organisationens status har ändrats.
Ny status: Aktiv
Gäller från: 2026-07-14
Tidigare status: Under fusion
Bolagsverkets status ändrad
2026-05-08
Organisationens status hos Bolagsverket har ändrats.
Ny status: Under fusion
Ny statuskod: 49
Tidigare status: Aktiv
Gäller från: 2026-04-20
Organisationsstatus ändrad
2026-05-08
Organisationens status har ändrats.
Ny status: Under fusion
Gäller från: 2026-04-20
Tidigare status: Aktiv
Antal anställda har ändrat
2026-04-26
Det rapporterade antalet anställda för organisationen har ändrats.
Nuvarande uppgift
Antal: Okänt
Min: Okänd
Max: Okänd
Tidigare uppgift
Antal: Okänt
Min: Okänd
Max: Okänd
Årsredovisning tillagd
2026-04-19
En ny årsredovisning har publicerats för organisationen.
Rapportperiod: 2025-01-01 – 2025-12-31
Årsredovisning tillagd
2026-04-19
En ny årsredovisning har publicerats för organisationen.
Rapportperiod: 2025-01-01 – 2025-12-31
Primär bransch ändrad
2025-12-12
Organisationens primära bransch har ändrats.
Standard: SNI
Ny huvudbransch
64994
Tidigare huvudbransch
64993
Vinsten ändrad
2025-06-17
Vinsten för perioden har ändrats
Period: 2024-01-01 - 2025-01-01
Värde: 224247
Gammalt värde: N/A
Vinsten ändrad
2025-06-17
Vinsten för perioden har ändrats
Period: 2024-01-01 - 2025-01-01
Värde: 18732
Gammalt värde: N/A
Balansräkning ändrad
2025-06-17
Balansräkningens totala värde för perioden har ändrats.
Period: 2024-01-01 - 2025-01-01
Värde: 307300
Gammalt värde: N/A
Balansräkning ändrad
2025-06-17
Balansräkningens totala värde för perioden har ändrats.
Period: 2024-01-01 - 2025-01-01
Värde: 269878
Gammalt värde: N/A
Omsättning ändras
2025-06-10
Omsättningsvärdet för perioden har ändrats
Period: 2024-12-01
Varaktighet: 12
Värde: 1384
Årsresultatet ändrat
2025-06-10
Årsresultatet för perioden har ändrats.
Period: 2024-12-01
Varaktighet: 12
Värde: 224486
Arbetsställe ändrat
2025-06-10
Information om arbetsställe har ändrats
Organisationens adress rättad
2025-06-10
Organisationens adress har rättats
Organisationens adress rättad
2025-06-10
Organisationens adress har rättats
Organisationens adress rättad
2025-05-13
Organisationens adress har rättats
Organisationens adress rättad
2025-05-13
Organisationens adress har rättats
Arbetsställe ändrat
2024-11-12
Information om arbetsställe har ändrats
Status ändrad
2024-11-12
Organisationens status har ändrats.
Status: Aktiv
Organisationens adress har ändrats.
2024-11-12
Organisationens adress har ändrats.
Giltigt sedan: 2024-11-11
Ny adress
Linnas Storsveden 102 82291 Alfta
82291 Gävleborg SE
Gammal adress
Registrerad som arbetsgivare
2024-11-05
Företaget har registrerats som arbetsgivare
Bransch har lagts till
2024-10-08
En ny bransch har lagts till bland de branscher som företaget verkar inom.
SNI: 64993
Primär: Ja
Balansräkning ändrad
2024-05-07
Balansräkningens totala värde för perioden har ändrats.
Period: 2023-01-01 - 2024-01-01
Värde: 362045
Gammalt värde: N/A
Vinsten ändrad
2024-05-07
Vinsten för perioden har ändrats
Period: 2023-01-01 - 2024-01-01
Värde: 32991
Gammalt värde: N/A
Balansräkning ändrad
2024-05-07
Balansräkningens totala värde för perioden har ändrats.
Period: 2023-01-01 - 2024-01-01
Värde: 51398
Gammalt värde: N/A
Vinsten ändrad
2024-05-07
Vinsten för perioden har ändrats
Period: 2023-01-01 - 2024-01-01
Värde: 14968
Gammalt värde: N/A
Organisationens adress rättad
2024-04-30
Organisationens adress har rättats
Årsresultatet ändrat
2024-04-30
Årsresultatet för perioden har ändrats.
Period: 2023-12-01
Varaktighet: 12
Värde: 15236
Omsättning ändras
2024-04-30
Omsättningsvärdet för perioden har ändrats
Period: 2023-12-01
Varaktighet: 12
Värde: