Om Boolag.se
Domar och beslut Kontakt

Om Iron Mountain Sweden AB

En kort beskrivning av företagets verksamhet.

Iron Mountain Sweden AB är ett aktiebolag som grundades år 1995 och är verksamt inom "Datainfrastruktur, databehandling, hosting o.d.". Företaget har sitt säte i Stockholm. Under 2024 uppgick omsättningen till 224,61 Mkr, i nivå med föregående år. Iron Mountain Sweden AB redovisade en vinstmarginal på 13% och ett resultat på 28,92 Mkr. Iron Mountain Sweden AB hade i genomsnitt 77 anställda under året. Under 2024 ökade antalet anställda med 4% jämfört med föregående år. Den genomsnittliga åldern i styrelsen är 45 år.

Årsredovisningar med AI-analys

Ladda ner årsredovisningar och få en AI-sammanfattning av den senaste.

AI-analys av den senaste årsredovisningen

AI-analysen skapas.
Boolag.se tar inte ansvar för några felaktigheter i AI-analysen.

Bolagsöversikt

Följ företagets ekonomiska utveckling över tid.

Koncern

Säkerhetsrapport

Förekomst i rättsliga sammanhang
Nedan presenteras resultatet för Iron Mountain Sweden AB och dess befattningshavare.
Träffar hittades i rättsliga mål
Vi har identifierat att företaget eller dess befattningshavare förekommer i rättsliga sammanhang.
* I rapporten får du detaljerade sammanfattningar av de mål som påträffats, relevanta fakta och källhänvisningar. Vid tvistemål visas information om både kärande och svarande part. Originalhandlingar levereras endast vid tvistemål.
Beställ fullständig säkerhetsrapport
Välj tillägg för att få en komplett bild av bolaget:
* När du genomför köpet av kreditupplysning godkänner du Creditsafes villkor för kreditupplysningstjänster. För att se kreditupplysning måste du vara inloggad och verifierad med BankID.
Köp både Säkerhetsrapport och Kreditupplysning för 249kr (ordinariepris 308kr).
Kolla nu direkt
Säker betalning med Klarna eller Swish.
189 kr

Riskanalys

En samlad analys av företagets viktigaste riskindikatorer.

Denna riskanalys visar bolagsparametrar där du bör vara extra uppmärksam och genomföra en manuell bedömning. Verktyget är inte avsett att användas som ett automatiserat beslutsstöd. Sammanfattande poäng visas endast i informationssyfte. Gör alltid en manuell kontroll innan beslut fattas.

Sammanfattning
Varningssignaler finns
Granska röda punkter manuellt innan du går vidare.
21
Godkända
Kontroller utan tydlig riskindikation
2
Observera
Avvikelser som bör följas upp
1
Varning
Tydliga riskindikationer
1
Betalning krävs
Låsta kontroller i analysen
25 kontroller sammanfattade

Identitet och registrering

Konkurs eller likvidation
Ingen aktiv konkurs eller likvidation.
F-skattestatus
F-skatt är aktiv.

Juridik och regelefterlevnad

Juridisk kontroll
Bolaget eller relaterade personer förekommer i rättsliga beslut.

Skulder

Andel kortfristiga externa skulder
Mycket hög andel kortfristiga externa skulder. Justerad andel = 1.000. Ojusterad andel = 1.000.
Kassa/kortfristig skuld
Kassan täcker kortfristiga skulder. Kassa/kortfristig skuld = 1.84.
Nettoskuld/EBITDA
Nettoskuld/EBITDA är låg. Nettoskuld/EBITDA = -1.74.
Skuldsättningsgrad
Skuldsättningsgraden är låg. Skuldsättningsgrad = 0.45.
Skuldsaldo hos Kronofogden
Köp kreditupplysning för att se resultat.

Finansiell hälsa

DSO (kundfordringsdagar)
DSO är förhöjd. DSO = 81.05 dagar.
Justerad soliditet
Justerad soliditet är god. Justerad soliditet = 68.96%.
Altman Z-score
Altman Z-score indikerar låg konkursrisk. Z-score = 3.10.
Balanslikviditet
Balanslikviditeten är god. Balanslikviditet = 2.79.
Kassalikviditet
Kassalikviditeten är god. Kassalikviditet = 2.78.
Lageruppbyggnad
Lagernivåerna är stabila.
Lönsamhetstrend
Resultatnivån är stabil eller förbättras.
Minskning av eget kapital
Eget kapital är stabilt eller ökar. Förändring = 17.06%.
Negativt kassaflöde
Operativt kassaflöde är positivt.
Negativt rörelsekapital
Rörelsekapitalet är positivt.
Nettomarginal
Nettomarginalen är god. Nettomarginal = 11.19%.
Rörelsemarginal
Rörelsemarginalen är god. Rörelsemarginal = 11.00%.
Ökning av kundfordringar
Kundfordringar följer omsättningstakten.
!
Omsättningskoncentration
Underlag för omsättningskoncentration saknas.
!
Räntetäckningsgrad
Underlag för räntetäckningsgrad saknas.

Nätverk och ägande

Molvaktexponering
Nyckelpersoners bolagsengagemang är normalt.
Näringsförbud för nyckelpersoner
Inga aktiva näringsförbud bland nyckelpersoner.
Adresskluster
Regeln hoppar över bolag med resultat eller omsättning över 10 Mkr.
!
Konkursklusterexponering
Regeln kunde inte utvärderas.

Verksamhet och kontaktuppgifter

Saknade kontaktuppgifter
Kontaktuppgifter finns.

Befattningshavare (3)

Personer med styrelseuppdrag och andra roller i företaget.

Firmatecknare

Personer som har rätt att företräda företaget.

Firman tecknas av styrelsen Firman tecknas var för sig av ledamöterna

Koncernstruktur

Översikt över moderbolag, dotterbolag och koncernrelationer.

Iron Mountain Sweden AB ingår inte i någon koncern.

Bolagets redovisning

Ekonomisk information från företagets årsredovisningar.

Visar 2024, 2023, 2022
Nettoresultat
Nettoresultat efter att alla intäkter, kostnader, räntekostnader och skatter har beaktats.
2024
25,13 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
23,28 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2022
29,18 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Rörelseresultat (EBIT)
Rörelseresultat före räntor och skatt visar hur mycket företaget tjänar på kärnverksamheten före finansieringskostnader och skatt.
2024
25,40 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
21,23 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2022
29,45 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
EBITDA
EBITDA står för resultat före räntor, skatter, avskrivningar och amorteringar. Det visar vinst från den löpande verksamheten innan dessa poster.
2024
37,54 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
25,04 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2022
32,38 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Omsättning
Total omsättning är de pengar företaget tjänar på att sälja varor eller tjänster under perioden.
2024
224,61 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
215,58 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2022
212,85 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
Ränteintäkter
Intäkter som tjänas in från räntebärande tillgångar som lån, obligationer eller insättningar.
2024
3,53 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
2,51 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2022
98 Tkr . Trend saknas
Omsättning per anställd
Omsättning per anställd är ett produktivitetsmått som beräknas genom att dela omsättningen med genomsnittligt antal anställda.
2024
2,92 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
2,91 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2022
3,13 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
Bruttoresultat per anställd
Bruttoresultat dividerat med genomsnittligt antal anställda.
2024
- . Trend saknas
2023
- . Trend saknas
2022
- . Trend saknas
Personalkostnad per anställd
Totala personalkostnader dividerat med genomsnittligt antal anställda.
2024
- . Trend saknas
2023
- . Trend saknas
2022
- . Trend saknas
Genomsnittligt antal anställda
Genomsnittligt antal anställda under perioden, beräknat som snittet mellan början och slutet av perioden.
2024
77 . Ökat jämfört med föregående år
2023
74 . Ökat jämfört med föregående år
2022
68 . Minskat jämfört med föregående år
Övriga intäkter
Övriga rörelseintäkter som inte ingår i huvudverksamheten, till exempel vinster vid försäljning av tillgångar eller andra sidoinkomster.
2024
- . Trend saknas
2023
- . Trend saknas
2022
830 Tkr . Trend saknas
Bruttoresultat
Bruttoresultat är skillnaden mellan omsättning och de direkta kostnaderna för sålda varor och tjänster.
2024
- . Trend saknas
2023
- . Trend saknas
2022
- . Trend saknas
Nettoresultat per anställd
Nettoresultat per anställd visar hur mycket vinst varje anställd genererar för företaget.
2024
326,39 Tkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
314,65 Tkr . Minskat jämfört med föregående år
2022
429,07 Tkr . Ökat jämfört med föregående år
Resultat från ordinarie verksamhet
Resultat från den löpande verksamheten exklusive extraordinära eller engångsposter.
2024
28,92 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
23,74 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2022
29,54 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Totala rörelseintäkter
Totala intäkter från företagets samtliga rörelseaktiviteter.
2024
224,61 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
215,58 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2022
213,68 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
Redovisningsvärden per år för vald kategori
Nyckeltal Trend 2024 2023 2022
Nettoresultat
25,13 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 23,28 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 29,18 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Rörelseresultat (EBIT)
25,40 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 21,23 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 29,45 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
EBITDA
37,54 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 25,04 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 32,38 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Omsättning
224,61 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 215,58 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 212,85 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
Ränteintäkter
3,53 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 2,51 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 98 Tkr . Trend saknas
Omsättning per anställd
2,92 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 2,91 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 3,13 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
Bruttoresultat per anställd
- . Trend saknas - . Trend saknas - . Trend saknas
Personalkostnad per anställd
- . Trend saknas - . Trend saknas - . Trend saknas
Genomsnittligt antal anställda
77 . Ökat jämfört med föregående år 74 . Ökat jämfört med föregående år 68 . Minskat jämfört med föregående år
Övriga intäkter
- . Trend saknas - . Trend saknas 830 Tkr . Trend saknas
Bruttoresultat
- . Trend saknas - . Trend saknas - . Trend saknas
Nettoresultat per anställd
326,39 Tkr . Ökat jämfört med föregående år 314,65 Tkr . Minskat jämfört med föregående år 429,07 Tkr . Ökat jämfört med föregående år
Resultat från ordinarie verksamhet
28,92 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 23,74 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 29,54 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Totala rörelseintäkter
224,61 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 215,58 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 213,68 Mkr . Ökat jämfört med föregående år

Bolagets redovisning (Koncern)

Ekonomisk information för koncernen.

Visar 2024, 2023, 2022
Nettoresultat
Nettoresultat efter att alla intäkter, kostnader, räntekostnader och skatter har beaktats.
2024
25,13 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
23,28 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2022
29,18 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Rörelseresultat (EBIT)
Rörelseresultat före räntor och skatt visar hur mycket företaget tjänar på kärnverksamheten före finansieringskostnader och skatt.
2024
25,40 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
21,23 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2022
29,45 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
EBITDA
EBITDA står för resultat före räntor, skatter, avskrivningar och amorteringar. Det visar vinst från den löpande verksamheten innan dessa poster.
2024
37,54 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
25,04 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2022
32,38 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Omsättning
Total omsättning är de pengar företaget tjänar på att sälja varor eller tjänster under perioden.
2024
224,61 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
215,58 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2022
212,85 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
Ränteintäkter
Intäkter som tjänas in från räntebärande tillgångar som lån, obligationer eller insättningar.
2024
3,53 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
2,51 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2022
98 Tkr . Trend saknas
Omsättning per anställd
Omsättning per anställd är ett produktivitetsmått som beräknas genom att dela omsättningen med genomsnittligt antal anställda.
2024
2,92 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
2,91 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2022
3,13 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
Bruttoresultat per anställd
Bruttoresultat dividerat med genomsnittligt antal anställda.
2024
- . Trend saknas
2023
- . Trend saknas
2022
- . Trend saknas
Personalkostnad per anställd
Totala personalkostnader dividerat med genomsnittligt antal anställda.
2024
- . Trend saknas
2023
- . Trend saknas
2022
- . Trend saknas
Genomsnittligt antal anställda
Genomsnittligt antal anställda under perioden, beräknat som snittet mellan början och slutet av perioden.
2024
77 . Ökat jämfört med föregående år
2023
74 . Ökat jämfört med föregående år
2022
68 . Minskat jämfört med föregående år
Övriga intäkter
Övriga rörelseintäkter som inte ingår i huvudverksamheten, till exempel vinster vid försäljning av tillgångar eller andra sidoinkomster.
2024
- . Trend saknas
2023
- . Trend saknas
2022
830 Tkr . Trend saknas
Bruttoresultat
Bruttoresultat är skillnaden mellan omsättning och de direkta kostnaderna för sålda varor och tjänster.
2024
- . Trend saknas
2023
- . Trend saknas
2022
- . Trend saknas
Nettoresultat per anställd
Nettoresultat per anställd visar hur mycket vinst varje anställd genererar för företaget.
2024
326,39 Tkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
314,65 Tkr . Minskat jämfört med föregående år
2022
429,07 Tkr . Ökat jämfört med föregående år
Resultat från ordinarie verksamhet
Resultat från den löpande verksamheten exklusive extraordinära eller engångsposter.
2024
28,92 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
23,74 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
2022
29,54 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Totala rörelseintäkter
Totala intäkter från företagets samtliga rörelseaktiviteter.
2024
224,61 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2023
215,58 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
2022
213,68 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
Redovisningsvärden per år för vald kategori
Nyckeltal Trend 2024 2023 2022
Nettoresultat
25,13 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 23,28 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 29,18 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Rörelseresultat (EBIT)
25,40 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 21,23 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 29,45 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
EBITDA
37,54 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 25,04 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 32,38 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Omsättning
224,61 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 215,58 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 212,85 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
Ränteintäkter
3,53 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 2,51 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 98 Tkr . Trend saknas
Omsättning per anställd
2,92 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 2,91 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 3,13 Mkr . Ökat jämfört med föregående år
Bruttoresultat per anställd
- . Trend saknas - . Trend saknas - . Trend saknas
Personalkostnad per anställd
- . Trend saknas - . Trend saknas - . Trend saknas
Genomsnittligt antal anställda
77 . Ökat jämfört med föregående år 74 . Ökat jämfört med föregående år 68 . Minskat jämfört med föregående år
Övriga intäkter
- . Trend saknas - . Trend saknas 830 Tkr . Trend saknas
Bruttoresultat
- . Trend saknas - . Trend saknas - . Trend saknas
Nettoresultat per anställd
326,39 Tkr . Ökat jämfört med föregående år 314,65 Tkr . Minskat jämfört med föregående år 429,07 Tkr . Ökat jämfört med föregående år
Resultat från ordinarie verksamhet
28,92 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 23,74 Mkr . Minskat jämfört med föregående år 29,54 Mkr . Minskat jämfört med föregående år
Totala rörelseintäkter
224,61 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 215,58 Mkr . Ökat jämfört med föregående år 213,68 Mkr . Ökat jämfört med föregående år

Bolagshändelser

Händelser och förändringar i företagets registrerade uppgifter.

Närstående borttagen
2026-01-21
En närstående har tagits bort från organisationen.
Namn: IRON MOUNTAIN EUROPE LIMITED (UK)
Roll: Juridisk ägare
Gäller från: 2025-10-11
Gäller till: 2026-01-19
Årsredovisning tillagd
2025-12-17
En ny årsredovisning har publicerats för organisationen.
Rapportperiod: 2024-01-01 – 2024-12-31
Antal anställda har ändrat
2025-12-17
Det rapporterade antalet anställda för organisationen har ändrats.
Nuvarande uppgift
Antal: Okänt
Min: Okänd
Max: Okänd
Tidigare uppgift
Antal: Okänt
Min: Okänd
Max: Okänd
Närstående tillagd
2025-12-15
En närstående har lagts till för organisationen.
Namn: IRON MOUNTAIN EUROPE LIMITED
Roll: Juridisk ägare
Gäller från: 2025-12-11
Primär bransch ändrad
2025-12-12
Organisationens primära bransch har ändrats.
Standard: SNI
Ny huvudbransch
63100
Tidigare huvudbransch
63110
Branschklassificering uppdaterad
2025-12-12
Organisationens branschklassificering har uppdaterats.
Standard: SNI
Nya branscher
91120
Tidigare branscher
52100
91012
Arbetsställe ändrat
2025-10-21
Information om arbetsställe har ändrats
Närstående borttagen
2025-10-17
En närstående har tagits bort från organisationen.
Namn: Iron Mountain Europe Limited (Uk)
Roll: Juridisk ägare
Gäller från: 2023-09-28
Gäller till: 2025-10-15
Närstående tillagd
2025-10-13
En närstående har lagts till för organisationen.
Namn: IRON MOUNTAIN EUROPE LIMITED (UK)
Roll: Juridisk ägare
Gäller från: 2025-10-11
Ny styrelsemedlem
2025-05-20
En ny medlem har lagts till i organisationens styrelse
Namn: Stenberg, Lorant-Csaba
Personnummer: 19821120-****
Roller: Styrelseledamot, Verkställande Direktör, Ordförande
Giltig från: 2025-05-14
Ny styrelsemedlem
2025-05-20
En ny medlem har lagts till i organisationens styrelse
Namn: Mackie, Graeme Robert
Roller: Styrelseledamot
Giltig från: 2025-05-14
Ny styrelsemedlem
2025-05-20
En ny medlem har lagts till i organisationens styrelse
Namn: Stalenhoef, Patrick Mattias
Personnummer: 19750112-****
Roller: Styrelseledamot
Giltig från: 2025-05-14
Ny styrelsemedlem
2025-05-20
En ny medlem har lagts till i organisationens styrelse
Namn: Warowna, Marlena Karolina
Roller: Styrelseledamot
Giltig från: 2025-05-14
Styrelsemedlem borttagen
2025-05-20
En medlem har tagits bort från organisationens styrelse
Namn: Stenberg, Lorant-Csaba
Personnummer: 19821120-****
Roller: Styrelseledamot, Verkställande Direktör
Giltig från: 2021-12-28
Ny styrelsemedlem
2024-12-31
En ny medlem har lagts till i organisationens styrelse
Namn: Mackie, Graeme Robert
Roller: Styrelseledamot
Giltig från: 2024-12-23
Ny styrelsemedlem
2024-12-31
En ny medlem har lagts till i organisationens styrelse
Namn: Reich, Ralf Siegbert
Roller: Styrelseledamot, Ordförande
Giltig från: 2024-12-23
Ny styrelsemedlem
2024-12-25
En ny medlem har lagts till i organisationens styrelse
Namn: Pangerl, Christian Johann
Roller: Styrelseledamot
Giltig från: 2024-12-23
Ny styrelsemedlem
2024-12-25
En ny medlem har lagts till i organisationens styrelse
Namn: Reich, Ralf Siegbert
Roller: Styrelseledamot, Ordförande
Giltig från: 2024-12-23
Balansräkning ändrad
2024-08-27
Balansräkningens totala värde för perioden har ändrats.
Period: 2023-01-01 - 2024-01-01
Värde: 221811
Gammalt värde: N/A
Vinsten ändrad
2024-08-27
Vinsten för perioden har ändrats
Period: 2023-01-01 - 2024-01-01
Värde: 23739
Gammalt värde: N/A
Årsresultatet ändrat
2024-08-20
Årsresultatet för perioden har ändrats.
Period: 2023-12-01
Varaktighet: 12
Värde: 23284
Omsättning ändras
2024-08-20
Omsättningsvärdet för perioden har ändrats
Period: 2023-12-01
Varaktighet: 12
Värde: 215581
Arbetsställe ändrat
2024-08-20
Information om arbetsställe har ändrats
Ny styrelsemedlem
2024-07-02
En ny medlem har lagts till i organisationens styrelse
Namn: Forvis Mazars AB
Organisationsnummer: 556439-2099
Roller: Revisor
Giltig från: 2023-01-31
Styrelsemedlem borttagen
2024-07-02
En medlem har tagits bort från organisationens styrelse
Namn: Mazars AB
Organisationsnummer: 556439-2099
Roller: Revisor
Giltig från: 2021-12-28
Ny styrelsemedlem
2024-07-02
En ny medlem har lagts till i organisationens styrelse
Namn: Pangerl, Christian Johann
Roller: Styrelseledamot
Giltig från: 2023-01-31
Ny styrelsemedlem
2024-07-02
En ny medlem har lagts till i organisationens styrelse
Namn: Reich, Ralf Siegbert
Roller: Styrelseledamot, Ordförande
Giltig från: 2023-01-31
Organisationens adress rättad
2023-12-12
Organisationens adress har rättats
Organisationens adress har ändrats.
2023-12-12
Organisationens adress har ändrats.
Giltigt sedan: 2023-12-11
Ny adress
Kungsgatan 64 11122 Stockholm
11122 Stockholm SE
Gammal adress
Rålambsvägen 17 11259 Stockholm
11259 Stockholm SE
Moderbolag ändrat
2023-11-28
Moderbolaget har ändrats
Organisationens adress har ändrats.
2023-10-31
Organisationens adress har ändrats.
Giltigt sedan: 2023-10-30
Ny adress
Kungsgatan 64 11122 Stockholm
11122 Stockholm SE
Gammal adress
10425 Stockholm
10425 Stockholm SE
Balansräkning ändrad
2023-10-24
Balansräkningens totala värde för perioden har ändrats.
Period: 2022-01-01 - 2023-01-01
Värde: 197002
Gammalt värde: N/A
Vinsten ändrad
2023-10-24
Vinsten för perioden har ändrats
Period: 2022-01-01 - 2023-01-01
Värde: 29544
Gammalt värde: N/A
Arbetsställe ändrat
2023-09-26
Information om arbetsställe har ändrats
Årsresultatet ändrat
2023-09-26
Årsresultatet för perioden har ändrats.
Period: 2022-12-01
Varaktighet: 12
Värde: 29177
Omsättning ändras
2023-09-26
Omsättningsvärdet för perioden har ändrats
Period: 2022-12-01
Varaktighet: 12
Värde: 212852